Котли на дровах, ціна

писать text_none_author Опубликовано в: Статьи Дата создания : 2016-01-03 Просмотров : 796 Комментарий : 0

Виробники пропонують два основні котли на дровах, ціна на які різниться в залежності від наявності автоматики, якості виконання та характеру горіння. 

Котли на дровах довгого горіння та їх ціна

Сучасна ситуація на енергетичному ринку України вимушує багатьох користувачів відмовлятись від газового обладнання, переходячи на альтернативні джерела або традиційні котли на дровах. Ціна на таке обладнання сьогодні достатньо велика, але можливості сучасної теплової техніки компенсують грошові затрати економною роботою та можливістю автономного опалення, незалежного від політичних та економічних подій у країні.

Виробники пропонують два основні котли на дровах, ціна на які різниться в залежності від наявності автоматики, якості виконання та характеру горіння. Інновацією у сучасній теплотехніці є використання верхнього або комбінованого горіння, коли паливо повільно та якісно згорає виділяючи усю можливу енергію. Таким чином не тільки збільшується ефективність спалювання кожного кубометру деревини, але й значно подовжується час горіння.

Звичайні твердопаливні котли поділяються на агрегати з автоматикою та без неї.

Котли на дровах, ціна. Котли на дровах довгого горіння ціна

1. Неавтоматичні котли на дровах за ціною найдешевші. Це сучасне устаткування з великим ККД до 90% розраховане на спалювання деревини, вугілля та відходів сільського господарства. Агрегати відрізняються великою камерою згоряння, що дозволяє завантажити більшу кількість палива і значно збільшити час функціонування без втручання людини. Камера згоряння складається з водоносних колосників, в яких відбувається нагрівання води для опалення.

2. Автоматичні котли на дровах, ціна на які вище за звичайні моделі, мають у конструкції засоби контролю температури та автоматичного відкривання заслінки. Або термостат та вентилятор, що нагнітає повітря до топки, збільшуючи ефективність згоряння деревини та котла у цілому. Особливою опцією є автоматичне завантаження палива, що передбачає існування в конструкції котла спеціального бункера, до якого завантажується кілька робочих норм палива. Автоматика агрегату сама визначає необхідність довантаження горючого матеріалу у потрібній кількості. Такий тип конструкції розрахований на сипучі речовини, вугілля, дерев´яні тріски, лузгу або пелети. Пам´ятайте, що додаткове устаткування працює від електрики, тож робота системи опалення залежить від її наявності.

Котли на дровах довгого горіння їх ціна в Україні

Існує ціла низка устаткування розробленого для роботи на спеціальних гранулах – пелетах. Вони виробляються з подрібненої деревини, лузги, соломи, що пропускаються через спеціальні екструдери. Вартість котлів на дровах такого типу значно вища за інші аналоги, але використання цього універсального обладнання має свої переваги.

  • У якості пального використовується біомаса у вигляді зерна, пелет, лузги, збіжжя та інших відходів зернообробки.
  • Можливе використання вугілля та штибу.
  • Можливість ручного та автоматичного завантаження.
  • Наявність запобіжної системи, що убезпечує виникнення займання в бункері.
  • Автоматичне розпалювання палива.

Інтернет-магазин www.loyalprice.com.ua реалізує різні котли на дровах. Ціна наших пропозицій неймовірно здивує покупців, так само як і якість продукції, що ми пропонуємо.